Znasz kogoś, kto potrafi wymienić żarówkę, zlikwidować gniazdko elektryczne, zamontować lampę, a w dodatku robi to dobrze i bezpiecznie? Jeśli tak - to znaczy, że znasz prawdziwego fachowca, który zasługuje na nagrodę.

Kubek najlepszy elektryk w mieście zaprojektowany został z myślą o docenieniu fachowca od prądów. Taki gadżet dla elektryka to świetna niespodzianka, która z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy i sprawi, że poczuje się naprawdę dowartościowany. Nieważne, czy zajmuje się elektryką profesjonalnie czy wyłącznie w ramach pomocy sąsiedzkiej. Ważne, że zna się na tym co robi!

Dzień prawdziwego fachowca zwykle rozpoczyna się od porannej kawy, dlatego kubek do pracy z pewnością okaże się przydatnym gadżetem. Zwłaszcza, że kawa smakuje z niego lepiej, dzień robi się lepszy, a praca staje się przyjemniejsza.

Spersonalizowane kubki sprawdzą się, jako idealne prezenty dla elektryka, na każdą okazję. Możemy je podarować na urodziny, w pierwszym dniu pracy lub w ramach podziękowania. Jedno jest pewne - zadowolenie gwarantowane!

StoryDruk
99 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: