Kubek z napisem najlepszy brygadzista na świecie, stworzony specjalnie na prezent dla brygadzisty. Totalnie wyczesany napis, jakiego jeszcze nie było!

Kubek dla brygadzisty będzie świetnym prezentem na urodziny lub imieniny. Kubek jest idealnym prezentem, który sprawdzi się w każdej sytuacji i pozostanie piękną pamiątką dla ulubionej osoby. Jeśli darzymy kogoś sympatią, ale nie wiemy co mu podarować, będzie bezpiecznym podarunkiem, który na pewno sprawi wiele radości.

Martwisz się, że kubek będzie oklepanym prezentem? Nie z naszym napisem! Kto nie chciałby zostać najlepszym brygadzistą na świecie? Zwłaszcza dla swoich współpracowników, którzy w ten sposób mogą docenić jego pracę.

Niby zwykły kubek, a jednak nie do końca. Przemiły tekst Najlepszy brygadzista na świecie, sprawi, że Twój brygadzista szeroko się uśmiechnie.

Kubek dla brygadzisty, to prezent który docenia! Ale na pewno zostanie też doceniony przez Pana brygadzistę. Nasz tekst umili mu codzienne dni w pracy podczas przerwy na kawę.

StoryDruk
98 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: