Pomyśl tylko...w kubku ciepły napój, a na kubku ciepłe słowa, które rozgrzeją serce! Podaruj trochę czułości swojej drugiej połówce. To idealny kubek na prezent walentynkowy, albo tak po prostu, bez okazji. A może szukasz upominku na Dzień Kobiet albo Dzień Chłopaka? Zbliża się Wasza rocznica, a Ty nie wiesz co kupić? Ozdobny napis "Dzień Dobry Kocham Cię" na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojego partnera lub partnerki. Chcesz wyrazić swoje uczucia i nie wiesz jak to zrobić? Podaruj ten kubek swojej drugiej połówce, jeśli pragniesz, żeby codziennie i nieustannie o Tobie myślała! To mały gest, który na pewno sprawi wiele radości. Może służyć jako kubek do kawy, herbaty lub słodkiego kakao. Każdy napój będzie smakować z niego inaczej, bo będzie doprawiony szczyptą miłości.

Kubek dla ukochanego lub ukochanej to jeden z tych prezentów który na pewno spowoduje radość na twarzy chłopaka, męża, żony lub dziewczyny.

Wykonano go z najwyższej jakości porcelany, z dbałością o detale. Jest to wyjątkowy przedmiot, dla wyjątkowej osoby. Stworzony z myślą o wszystkich zakochanych, którzy pragną obdarować się tym, co najlepsze, każdego dnia.

StoryDruk
96 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: