Twój znajomy lub partner, pracuje jako programista i nie wiesz jaki prezent wybrać na zbliżającą się uroczystość? A może chcesz sprawić sobie prezent?
Ten kubek to idealny prezent dla programisty. Nie tylko pięknie się prezentuje na biurku, ale dodatkowo przypomina o nawadnianiu organizmu. A nie oszukujmy się, kawa czy herbata z dobrego kubka smakuje o wiele lepiej i dodaje nam zapału przy długich godzinach spędzonych przed monitorem komputera.

Boisz się, że obdarowywany ma już swój ulubiony kubek, po który sięga najczęściej? Po pierwsze, kubki czasem się brudzą i chcąc nie chcąc musimy je umyć, a po drugie popatrz sam. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że właśnie ten kubek stanie się jego (lub Twoim) ulubionym!

To niezwykle praktyczny prezent, który na pewno nie trafi w kąt kuchennej szafki, tylko będzie w ciągłym użyciu. Dodatkowo za każdym razem sięgając po niego obdarowana osoba będzie pamiętała, że dostała go właśnie od Ciebie, a to dodatkowo zacieśni waszą relację i podniesie na duchy w trudniejszych chwilach pracy.

StoryDruk
99 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: