Szukasz prezentu dla pasjonata renowacji samochodów? Twój sąsiad odnowił Twoje ulubione, zdezelowane auto? Pokaż mu, że doceniasz jego wysiłek. Nasza koszulka to idealny prezent dla lakiernika! Nie da się przecenić zaufania, a dobrze dobrany T-shirt z humorystycznym sloganem podkreśli, że fachowiec jest nie tylko kompetentny ale i stylowy.

Uwielbiasz majsterkować przy swoim samochodzie? Od lat pracujesz jako zawodowy lakiernik? Zrób sobie prezent! Zainwestuj w siebie i zamów humorystyczną koszulkę „zaufaj mi, jestem lakiernikiem”. To idealna kombinacja poczucia humoru i dumy z wykonywanego przez siebie zawodu. Pokaż, że Twoja praca to Twoja pasja!

Co rok świętujemy dzień bez samochodu – jednak prawdziwy lakiernik wie, że nikt nie wyobraża sobie dnia bez dobrze położonego lakieru. Codzienna walka z likwidacją szkód; nienaganna precyzja w renowacji pojazdów… czym różni się lakiernik od superbohatera? Lakiernikowi peleryna przykleiłaby się do samochodu. Pamiętaj o tym i celebruj swój zawód każdego dnia, patrząc w lustro!

StoryDruk
kro-czarny-s-2-2-1-1-1-2-1-1-1-18-3
100 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: