Poszukiwanie prezentów urodzinowych do najłatwiejszych nie należy, szczególnie gdy solenizant zbliża się ku okrągłej liczbie, wywołującej dreszcze u wielu z nas. Wybór nie musi być jednak trudny! Nie masz pomysłu na idealną pamiątkę dla współmałżonka, kolegi z pracy, przyjaciela z młodzieńczych lat czy też brata? Szukasz czegoś, co sprawi radość i wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby? Oto przedmiot, który może pomóc Ci rozwiązać ten problem!

Koszulka z napisem "Nie mam 40 lat" to wyjątkowy i nietuzinkowy pomysł na 40 urodziny z ironicznym twistem. Taki prezent dla 40 latka zostanie z solenizantem jeszcze na długo po otrzymaniu go, jako idealne, a zarazem dowcipne, dopełnienie do codziennej, jak i odświętnej stylizacji. Idealnie sprawdzi się dla panów, których zegar dobija czterdziestki, jednak pozostają młodzi duchem.

Jeśli interesują Cię śmieszne prezenty na 40 urodziny oraz zależy Ci na tym, by były one niebanalną pamiątką na lata, to ta koszulka jest dokładnie tym, czego szukasz!

Przy zakupie koszulki możesz wybrać wiek jaki mamy nadrukować na koszulce.

StoryDruk
kro-czarny-s-4-2-1-1
100 Przedmioty

4 innych produktów w tej samej kategorii: