Dzień Chłopaka? Urodziny Szwagra? A może mechanik uratował Twój ukochany, rozsypujący się samochód? Zrób mu prezent! Zamów naszą koszulkę „najlepszy mechanik we wsi”. Spraw radość bliskiemu mężczyźnie ze smykałką do motoryzacji i poczuciem humoru! Nasze unikatowe, humorystyczne koszulki to upominek, którym obdarowany może cieszyć się długie lata.

Jesteś mechanikiem albo rozpoczynasz przygodę w wulkanizacji? Taka koszulka sprawi, że będziesz nie tylko najlepszym ale i najbardziej szykownym specem we wsi. W dodatku każda chwila przed lustrem upewni Cię, że do twarzy Ci w zwycięskich barwach. Wysokiej jakości, dobrze dopasowana koszulka podkreśli Twój urok osobisty, a napis uwydatni Twój wesoły charakter i pokaże, jak bardzo kochasz to, co robisz na co dzień.

Mówi się, że mężczyźni są gadżeciarzami, a nie tolerują zbędnych bibelotów. Każdy mechanik ucieszy się z tak przemyślanego podarku, nosząc koszulkę z dumą na piersi. Pamiętaj: to jedyny prezent, który wygląda lepiej gdy przybrudzi się go smarem!


StoryDruk
kro-czarny-s-2-2-1-1-1-2-1-1-1-1
100 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: