Jest kilka powodów dla których trafiłeś właśnie tutaj. O jednym jesteśmy przekonani – na pewno masz brygadzistę, któremu chcesz sprawić przyjemność!

Czy Twój kolega z brygady właśnie awansował? A może Wasz obecny brygadzista obchodzi imieniny/urodziny? Albo cała brygada zawaliła coś parę dni wcześniej i postanowiła, że zadośćuczynić brygadziście, który uratował Waszą pracę? Albo po prostu bez okazji lub bez jakiegokolwiek sarkazmu chcecie sprawić prezent dla swojego brygadzisty? Ta koszulka będzie idealnym sposobem na podkreślenie jego niezbędnej roli w zespole! Każdy pracownik wie, że zadowolony brygadzista, to dobry brygadzista.

T-shirt sprawdzi się doskonale jako prezent dla Twojego brygadzisty. Wprowadzenie małej dozy humoru do miejsca pracy pozwala rozluźnić atmosferę, poprawia relacje i jest dobrym punktem zaczepowym do żartów i konwersacji.

Koszulka dla brygadzisty dostępna jest w kilku kolorach i rozmiarach - dokładnie tak jak brygadziści! Wszyscy wiedzą, że doświadczenie w zawodzie brygadzisty mierzy się nie w zarobkach, a właśnie w ilości literek X na metce.

StoryDruk
kro-czarny-s-2-2-1-1-1-2-1-1-1-18-1-1
100 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: