Czy wciąż zastanawiasz się jaki byłby dobry prezent na 30 urodziny dla męża albo prezent na 30 urodziny dla kolegi? Dobrym pomysłem będzie koszulka! Nie pierwsze lepsze ubranie, ale koszulka z humorystycznym nadrukiem nawiązującym do wieku naszego solenizanta! Przecież trzydziestka nie zdarza się codziennie, wypada ją należycie uczcić. Na szczęście koszulki na 30 są dostępne bez problemu. Jedną z nich jest koszulka z napisem "30 lat na rynku".

Ten zabawny tekst z pewnością pozostanie niezapomniany zarówno przez noszącego tą część garderoby, jak i przez jego rodzinę, przyjaciół i znajomych. 30 lat to naprawdę sporo, niejedna firma tyle na rynku nie wytrzymała. Jednak właściciel koszulki udowodnił, że można przeżyć tyle lat i mieć ochotę na więcej.

Trzy dekady na karku to nie byle co! Taki podpis należy się tylko wybranym! Wybierz więc zabawny prezent, który będzie bawił i motywował osobę, która go otrzyma. Obdarowany taką koszulką solenizant będzie chciał funkcjonować na rynku przez kolejne lata
StoryDruk
kro-czarny-s-4-2-1-5
100 Przedmioty

1 inny produkt w tej samej kategorii: